Firma Profili


OZAN
Firma Profili


"Kazanmak değil, hak ederek kazanmak" felsefesiyle yola çıkan Ozan Yapı bu amacına uygun olarak; sahip olduğu deneyimli kadrosu ve güçlü şirket yapısı ile, inşaat sektörüne uzun yıllardır hizmet vermektedir. Ayrıca Ozan Beton; Nuh Çimento'un en önemli bayileri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Dostlarımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin beklentilerini karışlamak için sürekli olarak ürün gamımızı yenilemekte, değişen şartlara uygun geliştirmekteyiz. Güvenli, hızlı hizmet anlayışımız, kaliteli, nitelikli ürün yelpazemiz ve uygun satış koşullarınmızla siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sektörümüzde iç ve dış arenada modern ve atılımcı bir politika uygulamakta, 21. yüzyılın getirdiği teknolojilerin gereklerini yerine getirmeye çalışmaktayız.

Dünya çapında isim yapmış, kendi alanında lider üretici ve servis sağlayıcı firmalarla senelerdir süre gelen ortaklıklarımızdan edindiğimiz tecrübe ile proje planlama, proje yönetimi ve tamamlayıcı danışmalık hizmetlerimizle profesyonel, güvenilir ve gelişmelere hızla uyum sağlayabilen bir yapıda çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Değerlerimiz

 • Yenilik ve Kalite
  Ozan Yapı olarak, yaptığımız işleri kaliteli ve yenilikçi bir bakış açısıyla planlarız. İşlerimizin her aşamasında bu anlayışla hareket ederiz.
   
 • Güvenmek ve Güvenilir Olmak
  Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. Aynı şekilde Ozan Yapı, her kademedeki çalışanının kurum adına ve bireysel olarak etik kurallara ve hukuka uygun hareket etmesini şart koşar.
   
 • Çevreye Duyarlılık
  Ozan Yapı olarak yürüttüğümüz tüm projelerde, buna bağlı ve bundan bağımsız tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.
   

Misyonumuz

 • Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.
 • Kaliteyi en üst seviyede tutmak.
 • Kusursuz ürünle en iyi hizmeti sunmak.
 • Kaliteden taviz vermeden üretimi artırmak.
 • Müşteri isteklerine zamanında cevap vermek.

Vizyonumuz

Sağladığımız kaliteli hizmet anlayışıyla iş alanımızda lider kurum olmak.